שיימינג ברשת

מדי שנה מוגשות הרבה מאוד תביעות לבתי המשפט בגין שיימינג ברשת, עבירה הכפופה לחוק הוצאת דיבה.

העובדה שיש לנו מקלדת ושכל אחד מגיל 7 עד 107 יכול לשבת ולכתוב ככל העולה על רוחו על כל מה שמתחשק לו, לא אומרת שמישהו לא קורא את זה. הבעיה העיקרית היא, שכאשר גורם X מאחורי המקלדת כותב משהו רע על גורם Y, לגולש שקורא את התגובה או האזכור השלילי אין יכולת לבחון מהי מערכת היחסים (אם בכלל) בין X ל-Y. האם יש היכרות מוקדמת ביניהם. האם הדברים התרחשו באמת כפי שהם התקיימו או מדובר בכלל בניסיון לפגוע במתחרה עסקי. וכיוון שהגולשים לא יכולים לדעת את הנתונים האלה וחשקה נפשו של X לעשות שיימינג ל-Y, לא תהיה ברירה ל-X אלא לתבוע על Y בגין הוצאת דיבה וגם לשכור מומחה של ניהול מוניטין בגוגל, אחרת כולם יאמינו ל-X והעסק שלו יקרוס בגלל ש-Y הוא בכלל מתחרה סמוי שמתחזה ללקוח לא מרוצה.

ניהול מוניטין בגוגל מציל עסקים מקריסה

בעידן הזה בו אנו ניזונים מהרשת, נשענים על הנתונים שלה, והיא הפכה לאורים והתומים שלנו, אין לאנשים יכולת להתנהל מול מניפולציות או שיימינג של אחרים שפוגעים בהם באופן אישי וגם בעסק שלהם, אלא לקחת מומחה של ניהול מוניטין באינטרנט, וזוהי האפשרות היחידה לעשות משהו בעניין.

כידוע האזכורים השליליים שעלולים לפגוע בכל עסק יכולים להיות, מסעדה שהתארחתם בה והכיסאות לא מצאו חן בעיניכם או שגודלו של הדג איכזב אתכם (כולל זנבו…) או שהתקשרתם לאיזו חנות חשמל, דיברתם לא יפה עם הנציגה והיא החזירה לכם, אבל אתם חשבתם שרק לכם מותר. וזה יכול להיות גם ציפיות יתר של לקוחות, תחושת ה"מגיע לי" שכל כך אופיינית לישראלים, היא והחוצפה הישראלית שלא יודעת שובע והופכת שולחנות. היום הופכים שולחנות ברשת. משמיצים, כותבים, "מלכלכים" על אחרים, משפילים, מעליבים, קוראים בשמות ומוציאים דיבתם של אנשים ועסקים בחסות המקלדת.

מה שמעניין הוא שהאנשים האלה אפילו חושבים שהם לא עברו על שום חוק. והם עברו ועוד איך. תביעת דיבה היא חוק בדין הפלילי.

להוציא את ההשמצות עליכם מהרשת

כל עסק או אדם שנעשה לו שיימינג, צריך דבר ראשון לשכור חברת פרסום דיגיטלית שעושה ניהול מוניטין והיא באמצעים טכנולוגיים, תוך פנייה לאתרים והתערבות מאסיבית ואסרטיבית, תדאג לדחוק את האזכורים האלה מהרשת, לעשות ניקוי של התוצאות השליליות שלכם בגוגל.

הדבר השני הוא לשכור עורך דין טוב שעוסק בתביעות דיבה, ולתבוע את מי שהשמיץ אתכם ועשה לכם שיימינג, כי שיימינג גורם ללקוחות להירתע מכם, לא לעשות אתכם עסקים ואף להפיץ עליכם שקרים שעלולים להיות ויראליים ואז בן יום העסק הזה שכל כך השקעתם בו עלול לקרוס לכם בבום אחד גדול מול העיניים.

ניהול מוניטין ברשת מציל עסקים מקריסה – עסק שרשומות עליו הרבה ביקורות שליליות, מפסיד לא מעט לקוחות פוטנציאלים.

לפי החוק מותר לכם לשכור עורך דין שמתעסק בתביעות דיבה, ולתבוע את כותב השיימינג.

ניתן לשכור את שירותינו כחברת ניהול מוניטין באינטרנט. אנחנו ביחד אתכם נדאג לטהר את שמכם וללא מעט תוצאות חיוביות עליכם בגוגל.

במספר דרכים טכנולוגיות, ובין היתר גם בפניה לאותם בעלי אתרים בהם נכתבו עליכם הדברים.

תוכן עיניינים

לשיחה עם נציג מקצועי וקבלת הצעת מחיר השאר פרטים:

שירותים נוספים

מערכת crm

מערכת crm ללקוחות

CRM היא מערכת לניהול קשרי לקוחות. זהו כלי חשוב לעסקים לנהל את הלקוחות שלהם. מערכת ה-CRM מסייעת לעסק לעקוב ולנתח את התנהגות הלקוח, הפקת דוחות

קרא עוד »
מערכת crm

מתי נשתמש במערכת crm?

מערכת crm תשמש כאשר החברה תהיה מוכנה לייצר הכנסות. מערכת לניהול קשרי לקוחות היא תוכנה לניהול קשרי לקוחות. זה חלק בלתי נפרד מכל עסק שעוסק

קרא עוד »

מה זה שיימינג?

מה זה שיימינג? פירוש המילה שיימינג היא בושה. כלומר מישהו בייש אתכם ועשה את זה לנגד עיני הגולשים. הוא עשה את זה ברשת, והוא עשה

קרא עוד »

פרסום חיובי ברשת

פרסום חיובי ברשת – השאיפה של כל עסק אם יש דבר אחד שמשותף לכל האנשים, כל החברות, כל העסקים וכל הארגונים, זאת השאיפה ליהנות פרסום

קרא עוד »
5/5

בזכות SEOCLEANER הצלחתי להסיר פייק ניוז סביב השם שלי ללא מאמץ!

המוניטין שלך ברשת נפגע?

תן לצוות של מומחים לטפל בזה.